Zostań dostawcą B2B

 

Rozpoczynamy tworzenie nowej platformy pozwalającej na bliski kontakt klienta i rolnika. Do realizacji tego celu poszukujemy gospodarstw rolnych, które dzięki pasji osób je prowadzących wytwarzają szczególne produkty w tym owoce, warzywa, przetwory z nabiału i mięsa. Chcemy aby miała możliwość poznania Was cała Polska i chętnie w tym pomożemy. Idea opiera się na sklepie online o zasięgu krajowym oraz sklepach stacjonarnych oferujących produkty regionalne, z możliwością dostarczenia do domu konsumenta (oferta Świeżej skrzynki).

  • Kogo szukamy:

W pierwszej kolejności poszukujemy producentów certyfikowanych ekologicznie a najlepiej DEMETER.

Rolników i przetwórców lokalnych produkujących na mała skale i chcąc rozwinąć swoją produkcje.

  • Nie masz certyfikatu?

Skontaktuj się z nami doradzimy jak go uzyskać.

Jeśli spełnisz warunki mimo braku certyfikatów BIO, włączymy Cię do grona producentów tradycyjnych po przeprowadzeniu audytu produkcji (brak „listka” przy ofertach)

Jest to dla nas ważne ze względu, iż chcemy oferować tylko produkty naturalnie bezpieczne dla klientów.  

  • Obecnie skupiamy się na regionie:

Kujawsko-pomorskiego oraz Zachodniopomorskiego.

Jeśli prowadzisz gospodarstwo poza tym regionem zapraszamy do kontaktu na pewno znajdziemy sposób na współpracę.

  • Ogólne zasady współpracy:

Nie działamy na zasadzie komisu bądź platformy, na której możesz umieść swoje produkty - takich jest już wiele. Wszystkie produkty kupujemy a następnie sprzedajemy w naszych kanałach sprzedaży.

Ty nie musisz znać się na handlu detalicznym ani obsłudze sklepów online.

Razem z Tobą ustalimy strategie marketingową Twoich produktów, zależy nam aby jak najlepiej przedstawić Twoje gospodarstwo potencjalnym klientom.

Zapraszamy do kontaktu:

filip.kryza1@gmail.com

Telefon: 792754111

Zgłoszenia można dokonać przez formularz załączony poniżej, po wypełnieniu prosimy o przesłanie na  adres e-mail bądź tradycyjnie: Adam Kryza, Sępólno Krajeńskie ul Hallera 17 Kod pocztowy 89-400