Dostawa

Produkty które zostaną przez Państwo zamówione w sklepie www.z-wozu.pl dostarczane są Klientowi wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą za pośrednictwem firmy kurierskiej, za pośrednictwem ŚWIEŻEJ SKRZYNKI (dostawa bezpośrednio do domu).

Sklep z-wozu realizuje zamówienia bez zbędnej zwłoki, do 5 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty na konto.

Przy czym termin dłuższy niż dwa dni robocze tyczy się tylko pieczywa i warzyw gdyż zależy nam aby dotarły następnego dnia po wysyłce do Państwa domów i nie zalegały na magazynach w firm kurierskich.

Czas dostawy

Przesyłki kurierskie są dostarczane w następnym dniu roboczym od dnia nadania.

Podany czas dostawy przesyłek kurierskich ma charakter informacyjny.

Sklep pod domeną www.z-wozu.pl nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w realizacji przesyłek spowodowane działaniem lub zaniechaniem firmy kurierskiej.

W wiadomości można zasugerować przedział godzinowy dostarczenia paczki, jednak nie ma gwarancji dostarczenia paczki we wskazanym przez Klienta przedziale czasowym.

Świeżą skrzynkę dostarczmy z reguły w piątek. Ale istnieje możliwość dostarczenia w innych dniach po kontakcie telefonicznym z obsługa sklepu.

W stosunku do produktów niewymagających szczególnych warunków przechowywania i transportu istnieje możliwość wysyłki towaru za pośrednictwem usługi Paczkomaty InPost z uwzględnieniem postanowień powyższego regulaminu oraz regulaminu usługi Paczkomaty Inpost dostępnym pod linkiem http://paczkomaty.pl/pl/cenniki-i-regulaminy.